Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiet A4

Număr anunț
DA21952229
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231644)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,40 RON
Valoare atribuită
29,40 RON
Data publicării
05.12.2018 11:10
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,40 RON

din 29,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.