Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONFORM UM 01512 SIBIU ANUNT ADV1051499
- Număr anunț
- DA21949604
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.295,05 RON
- Valoare atribuită
- 12.295,05 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 10:00
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.295,05 RON
din 12.295,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro