Ofertă acceptată Cumpărare directă

Profile metalice si table din otel

Număr anunț
DA21946886
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
Furnizor / câștigător
METACOM 2000 SRL (CUI RO14214179)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.689,90 RON
Valoare atribuită
109.689,90 RON
Data publicării
05.12.2018 08:11
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.689,90 RON

din 109.689,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.