Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED LG 80 (32") 32LK6100PLB, Full HD, Smart TV, webOS, Wi-Fi, CI+
- Număr anunț
- DA21941946
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957,05 RON
- Valoare atribuită
- 957,05 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:21
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
957,05 RON
din 957,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro