Ofertă acceptată Cumpărare directă

vopsea, Diluant universal, Spumă compact, Silicon, Ulei motor, Topor, Lama drujba, Lopata, Roaba

Număr anunț
DA21931516
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 (CUI 29478659)
Furnizor / câștigător
STROE PALEMA SRL (CUI RO15833823)
Cod CPV
43300000-6 · Masini si echipament de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,42 RON
Valoare atribuită
765,42 RON
Data publicării
04.12.2018 09:40
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,42 RON

din 765,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.