Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF280A (80A) CARTUS TONER BLACK (2700 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO 400 M401A M425DN

Număr anunț
DA21955162
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065,99 RON
Valoare atribuită
1.065,99 RON
Data publicării
05.12.2018 12:37
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065,99 RON

din 1.065,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.