Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set tonere Xerox 106R3484, 106R3485, 106R3486, 106R3487
- Număr anunț
- DA21947826
- Autoritate contractantă
- Colegiul National de Informatica " Gr. Moisil " Brasov (CUI 29351565)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.369,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.369,75 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 09:02
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.369,75 RON
din 1.369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro