Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mfcbrother dcp-l2552dn
- Număr anunț
- DA21944189
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 936,12 RON
- Valoare atribuită
- 936,12 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:22
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
936,12 RON
din 936,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro