Ofertă acceptată Cumpărare directă

REUMPLERE XEROX PHASER 3117

Număr anunț
DA21943596
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,22 RON
Valoare atribuită
46,22 RON
Data publicării
04.12.2018 15:03
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,22 RON

din 46,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.