Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus original M125A CF283A OEM CF 283A 83A 1500pag

Număr anunț
DA21925856
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.935,50 RON
Valoare finală
1.935,50 RON
Data publicării
03.12.2018 14:50
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.