Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA21958548
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MALU SPART (CUI 24940519)
Furnizor / câștigător
CONSUMCOOP BOLINTIN VALE (CUI RO1293332)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984,03 RON
Valoare atribuită
984,03 RON
Data publicării
05.12.2018 14:13
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 20:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

984,03 RON

din 984,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.