Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80 GR
- Număr anunț
- DA21956600
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,80 RON
- Valoare atribuită
- 211,80 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:17
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,80 RON
din 211,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro