Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC B4 SILICON CU BURDUF 10CM

Număr anunț
DA21953696
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PRICHINDEL ALBA IULIA (CUI 4331511)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI RO8266084)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,75 RON
Valoare atribuită
37,75 RON
Data publicării
05.12.2018 11:55
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,75 RON

din 37,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.