Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISTRUGATOR FELLOWES 27L

Număr anunț
DA21953422
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
05.12.2018 11:47
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.