Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Calculator Computer Desktop DELL Intel Core i3 7100 RAM 4GB HDD 500GB Windows 10 PRO

Număr anunț
DA21956447
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.596,64 RON
Valoare atribuită
3.596,64 RON
Data publicării
05.12.2018 13:12
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.596,64 RON

din 3.596,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.