Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Gaming ASUS ROG Strix Scar II GL504GM-ES164T, Intel Core i7-8750H pana la 4.1GHz, 15.6" Full
- Număr anunț
- DA21955483
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.924 RON
- Valoare atribuită
- 10.924 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:45
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.924 RON
din 10.924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro