Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Smart Samsung, 108 cm, 43NU7122, 4K Ultra HD

Număr anunț
DA21954573
Autoritate contractantă
COMUNA DRANIC (CUI 5002070)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436,95 RON
Valoare atribuită
1.512,58 RON
Data publicării
05.12.2018 12:20
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,58 RON

din 1.436,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.