Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo V510-15IKB; cod 80WQ0096RI cu licenta Windows 10 Pro
- Număr anunț
- DA21952800
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 11:29
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.800 RON
din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro