Ofertă acceptată Cumpărare directă

Notebook / Laptop ASUS 15.6'' VivoBook X542UA, FHD, Procesor i5-8250U, 8GB DDR4, 256GB SSD, DVD-RW

Număr anunț
DA21952122
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,60 RON
Valoare atribuită
2.098,60 RON
Data publicării
05.12.2018 11:07
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,60 RON

din 2.098,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.