Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad 330-15IKBR, Intel Core i5-8250U pana la 3.4GHz, 15.6" Full HD, 4GB, 1TB, Intel

Număr anunț
DA21949754
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CODREANU IASI (CUI 17182594)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.590 RON
Valoare atribuită
3.590 RON
Data publicării
05.12.2018 10:04
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.590 RON

din 3.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.