Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional inkjet color Epson L6190 CISS, Duplex, wireless, A4

Număr anunț
DA21945659
Autoritate contractantă
SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,82 RON
Valoare atribuită
1.580,10 RON
Data publicării
04.12.2018 16:33
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 17:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580,10 RON

din 1.579,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.