Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Calculator Computer Desktop DELL Intel Core i5

Număr anunț
DA21940498
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.765,57 RON
Valoare atribuită
4.765,57 RON
Data publicării
04.12.2018 13:45
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.765,57 RON

din 4.765,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.