Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet laptop și licențe - 4 pachete - SIPOCA 399

Număr anunț
DA21901919
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
ATLAS NETWORKING SRL (CUI 14808007)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare finală
29.000 RON
Data publicării
29.11.2018 11:11
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.