Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava PPR cu fibra compozit FI 20 mm 4 ml/teava
- Număr anunț
- DA21957482
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90,55 RON
- Valoare atribuită
- 90,55 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:43
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90,55 RON
din 90,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro