Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP

Număr anunț
DA21945585
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
ROJISTEANU ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 37119982)
Cod CPV
39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.310 RON
Valoare atribuită
5.310 RON
Data publicării
04.12.2018 16:26
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.310 RON

din 5.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.