Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii la hidroizolatiiile terasei pavilionului L din UM 02406 Bucuresti
- Număr anunț
- DA21942592
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
- Furnizor / câștigător
- IZOCLASS CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO12494293)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.932,33 RON
- Valoare atribuită
- 67.932,33 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:38
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.932,33 RON
din 67.932,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro