Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANEOCIN PULB.CUTANATA X 10G

Număr anunț
DA21939851
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426,20 RON
Valoare atribuită
2.426,20 RON
Data publicării
04.12.2018 13:29
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.426,20 RON

din 2.426,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.