Ofertă acceptată Cumpărare directă

IDUNA MAT PENTRU MASINA DE SPALAT VESELA SI PAHARELE

Număr anunț
DA21950446
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29465047)
Furnizor / câștigător
SARONET SYSTEMS S.R.L. (CUI 14505747)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,70 RON
Valoare atribuită
359,70 RON
Data publicării
05.12.2018 10:22
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 16:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,70 RON

din 359,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.