Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparatura pentru sonorizare, inregistrare, transmisii de pe teren (13 buc) - Lot 2/ ADV 1050012

Număr anunț
DA21941873
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32331300-5 · Aparate de redare audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.504,22 RON
Valoare atribuită
19.504,22 RON
Data publicării
04.12.2018 14:19
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.504,22 RON

din 19.504,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.