Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparate de redare audio CD/USB profesionale de rack - Lot 1 anunt publicitate ADV1050012
- Număr anunț
- DA21941753
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32331300-5 · Aparate de redare audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.705,88 RON
- Valoare atribuită
- 14.705,88 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:16
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.705,88 RON
din 14.705,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro