Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie laptop Lenovo B50-80 compatibila

Număr anunț
DA21947875
Autoritate contractantă
Colegiul National de Informatica " Gr. Moisil " Brasov (CUI 29351565)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601,77 RON
Valoare atribuită
601,77 RON
Data publicării
05.12.2018 09:04
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

601,77 RON

din 601,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.