Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Executie lucrari aferente obiectivului de investitii „CONSTRUIRE GRADINITA IN COMUNA BAIA, JUDETUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1015379
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
TEST PRIMA S.R.L. (CUI 744639)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.994.804,26 RON
Valoare atribuită
1.976.944,08 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
07.09.2018 16:28
Anunț de atribuire
SCNA1007186
Termen limită
25.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022687

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639
Subcontractanți 1
NETCOM ACTIV SRL CUI 13151595

Valoare atribuită

1.976.944,08 RON

din 1.994.804,26 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 17.860,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.