Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie parbriz iarna 5l -20 C
- Număr anunț
- DA21953901
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- FANTEZIS SRL (CUI RO14265008)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91,20 RON
- Valoare atribuită
- 91,20 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:00
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
91,20 RON
din 91,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro