Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Proiectare si executie pentru obiectivul de investitie “Înființarea infrastructurii de apă uzată în comuna Curățele, satele Cresuia și Beiușele, județul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1015336
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURATELE (PRIMARIA COMUNEI CURATELE) (CUI 4650588)
- Furnizor / câștigător
- REMORINI GRUP SRL (CUI 28154476)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.956.754,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.906.040,13 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2018 12:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1010359
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013350
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7m
- FisaDate_DF1013350.pdf
- formulare model si contract.docx.p7m
- Piese desenate.pdf.p7m
- Studiu de fezabilitate(1).pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Asociați 1
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Terți susținători 1
PICCO BARTOLOMEO SRL CUI 01280650050
Subcontractanți 1
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
Valoare atribuită
3.906.040,13 RON
din 3.956.754,62 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 50.714,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.