Ofertă acceptată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA21943313
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,16 RON
Valoare atribuită
199,16 RON
Data publicării
04.12.2018 14:55
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,16 RON

din 199,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.