Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,4% sub estimat
FURNIZARE PLATFORME SUPRATERANE INCHISE CU MODULE PENTRU COLECTARE DESEURI
- Număr anunț
- CN1004955
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.049.400 RON
- Valoare atribuită
- 656.865,20 RON 37,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 13:32
- Anunț de atribuire
- CAN1011339
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 194-438426
- Documentație de atribuire
- DF1024173
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1024173.pdf
- Model contract platforme supraterane 2018.docx
- modele formulare platforme supraterane 2018.doc
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ELKOPLAST ROMANIA SRL CUI 21694681
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTROMEC SA CUI 6834811
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BELMAR PROD SRL CUI 24096941
Valoare atribuită
656.865,20 RON
din 1.049.400 RON estimat
37,4%
Adjudecat la 62,6% din estimat · economie 392.534,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.