Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERFUZOR TRUSA PERFUZIE TRUSE PERFUZII AC METALIC LUER LOCK 180 cm

Număr anunț
DA21934762
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,50 RON
Valoare atribuită
22,50 RON
Data publicării
04.12.2018 11:10
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,50 RON

din 22,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.