Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar electronic nou nascuti si copii cu tava detasabila MoMert (Ungaria)

Număr anunț
DA21946585
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
05.12.2018 07:27
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.