Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA FORTE 8908 2X8 TR

Număr anunț
DA21943917
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,71 RON
Valoare atribuită
364,71 RON
Data publicării
04.12.2018 15:13
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,71 RON

din 364,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.