Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare jocuri artificii categ. F II ,F III si F IV de anul Nou 2019

Număr anunț
DA21936603
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
MILITARU I. STEFAN (CUI 38052937)
Cod CPV
24613200-6 · Artificii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
04.12.2018 12:01
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.