Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie curs imbuteliator fluide sub presiune.

Număr anunț
DA21932933
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
FUNDAŢIA APT INTERNAŢIONAL (CUI 11665760)
Cod CPV
79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare finală
1.600 RON
Data publicării
04.12.2018 10:18
Data finalizării
05.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.