Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament audiovizual
- Număr anunț
- DA21943309
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 32321200-1 · Echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,29 RON
- Valoare atribuită
- 756,29 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:55
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,29 RON
din 756,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro