Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator apa cu sistem de filtrare W2-310P pentru podea+transport

Număr anunț
DA21945302
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Petru Maior (CUI 4267311)
Furnizor / câștigător
AQUA LEADER SRL (CUI RO29113806)
Cod CPV
42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168 RON
Valoare atribuită
1.168 RON
Data publicării
04.12.2018 16:07
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168 RON

din 1.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.