Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cisplatina Accord 1mg/ml conc.sol.perf*1fl*50ml(CISPLATINUM) -185032623
- Număr anunț
- DA21943881
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.788 RON
- Valoare atribuită
- 4.788 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:12
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.788 RON
din 4.788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro