Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sun-Lyte saruri rehidr.orala copii*8pl*62.5ml-184742681_O
- Număr anunț
- DA21916034
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170,88 RON
- Valoare atribuită
- 170,88 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:11
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 07:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170,88 RON
din 170,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro