Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,3% sub estimat

materiale de curatenie

Număr anunț
DA21921139
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,68 RON
Valoare atribuită
447,68 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
03.12.2018 12:36
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 07:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,68 RON

din 467,68 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.