Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SUM 4 BLOCKm 4/14 1,5

Număr anunț
DA21958016
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.649,49 RON
Valoare atribuită
1.649,49 RON
Data publicării
05.12.2018 13:59
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.649,49 RON

din 1.649,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.