Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD ADATA XPG SX6000 256 GB format M2;Imprimanta laser Samsung M2070 alb/negru;Laptop HP 15-da0049nq
- Număr anunț
- DA21956665
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
- Furnizor / câștigător
- DX NEXYA SYSTEM SRL (CUI 30523060)
- Cod CPV
- 30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.576 RON
- Valoare atribuită
- 6.576 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:19
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.576 RON
din 6.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro