Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manson termocontractabil pentru cablu monopolar M.T. 20KV” cf.anuntului de publ.nr. ADV1051069
- Număr anunț
- DA21956239
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.925 RON
- Valoare atribuită
- 1.925 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:06
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.925 RON
din 1.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro