Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion tsr-otp-tsr

Număr anunț
DA21953391
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
EXPLORER VOYAGE SRL (CUI RO25151564)
Cod CPV
34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681,39 RON
Valoare atribuită
681,39 RON
Data publicării
05.12.2018 11:46
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

681,39 RON

din 681,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.